10 Parmak Programı

10 parmak öğrenmek isteyenler için yıllardır kullanılan nostaljik ama bir o kadar da güzel bir program. Birçoğumuz 10 parmak yazı yazmayı bu programla öğrendik. Yıllara meydan okuyan LOGO yazılım Ömer A. Yedekçioğlu tarafından geliştirilen 10Parmak 1.1 sürümünü sizlerle paylaşıyorum.

10 Parmak Programını indirmek için linke tıklayınız:  indir-icon10_Parmak  indir (virüs taramasından geçirilmiş ve reklamlar temizlenmiştir)

10Parmak_Program
10 Parmak Klavye Programı

10 Parmak Klavye kullanmayı öğrenmek isteyenler için tasarlanmış bu programda Acemi-Orta ve İleri seviye toplamda 99 adet ders bulunuyor. Program hangi parmağınızla hangi tuşa basacağınızı renklendirilmiş olarak gösteriyor. Bu sayede klavyeye bakmadan yazı yazma konusunda sizi geliştiriyor. Hata yaptığınızda uyarıyor. Programı kullanarak dersleri bitirdiğinizde ortalam 1 ayda 10 parmak yazar hale gelebilirsiniz. Tabi bu beynin eğitilmesi ile ilgili bir olay insan beyni tekrarlar yaparak öğrenir. Siz ne kadar çok tekrar yaparsanız o kadar hızlı ve kalıcı öğrenirsiniz. İyi tuşlamalar.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.